Proama

Ubezpieczenia Proama

OC Proama
chce nagrodzić się na rynku proponując klientom Własnego Doradcę dodatkowo bonifikatę bonus-malus w wysokości 70%.
Rozpatrywanie osobników przedstawiła, iż taką ulgę zdobywa aż 91% kierowców, jacy uradzili się na nabytek pakietu OC tudzież Autocasco w Proamie.

Teraz nie mamy poprzednio żadnych obiekcyj dotyczących kapeli docelowej Proamy. Ubezpieczyciel celuje przede wszelkim w bezpiecznych kierowców, mogących poszczycić się kilkuletnim bezszkodowym przeżyciem wewnątrz kierownicą.

W dzisiejszej informacji prasowej Proamy możemy przeczytać, iż aż 91% wszystkich jednostek, jakie dotychczas nabyły polisę AC w Proamie dostało przecenę w wysokości 70%. Taką zniżkę przypuszczalnie otrzymać ktokolwiek kierowca, kto w swojej bajek aktuarialnej zdobył przyzwoita do choć 55% ulg dodatkowo w cugu przeszłych 12 łysków nie był sprawcą żadnej krzywd. Warto nalepić etykietę, że w Proamie nie silna zawrzeć samego aC, natomiast tylko w pakiecie OC zaś AC.

Do zakupu AC Ubezpieczenie OC
ośmiela za pomocą translokacja bonifikat spośród OC na Autocasco tudzież całościowym rozmiarem umowy:

– W Proama polisę AC preparowane jest w modelu all-risk, co konotuje, że kontrolą osaczone są szkody, będące pokłosiem każdych sprawień przypadkowych nawet tych, jakich nie udało się przedtem podać definicję. Za sprawą temu spożywca przyjmuje okazały kierunek zabezpieczenia, nawet w casusie nabiegnięcia pozycji, jakie trudno przewidzieć. Wyimkiem są sprawienia przedstawione w spisu wykluczeń – mówi Krzysztof Wanatowicz, Wódz Rezultatów Aktuarialnych w Proama.

Proama podaje również, iż hobby ubezpieczeniem AC rozmieści się na kobiety a mężczyzn po prosto. AC o 40% częściej aniżeli inne grupy zawodowe, pozyskuje personel zarządzająca. Ubezpieczenie AC napawa się także masywną glorią pośród kulisów działów płatniczych, produktowych a IT. O niezupełnie 10% częściej niż w pozostałych wspólnotach leciwych, AC wybierają kierowcy w wieku 30-45 lat.

Na ubezpieczenie pojazdu w Proamie rozsądzają się tym samym jednostek dojrzałe, z unormowaną kondycją życiową, jeżdżące bezpiecznie a świadome tego, że ubezpieczyciel zaoferuje im tanią umowę. Z drugiej paginy – to Proama postanawia się, tak aby racja takich klientów przeciągać na swoją stronę – pewnych, którzy nie będą generować specjalnych sumptów zgrupowanych z przebiegiem eliminacji strat dodatkowo zadośćuczynieniami, natomiast ośmiela ich w uczciwy Ubezpieczenia Proama
rozwiązanie – 70% bonifikatą bonus-malus