Proama

Ubezpieczenia Proama

Ubezpieczenie OC
pożąda nagrodzić się na rynku proponując pankom Indywidualnego Doradcę także bonifikatę bonus-malus w wysokości 70%.
Analiza klientów dowiodła, iż taką ulgę otrzymuje aż 91% kierowców, jacy postanowili się na nabycie pakietu OC plus Autocasco w Proamie.

Teraz nie taty uprzednio żadnych wątpliwości dotyczących wspólnot docelowej Proamy. Ubezpieczający celuje przede wszelkim w bezpiecznych kierowców, mogących poszczycić się kilkuletnim bezszkodowym przeżyciem w środku kierownicą.

W współczesnej wiadomości prasowej Proamy zdołamy przeczytać, że aż 91% każdych figury, jakie jak dotąd kupiły polisę AC w Proamie przyjęło ulgę w wysokości 70%. Taką bonifikatę prawdopodobnie pozyskać jederman prowadzący, jaki w swojej relacyj aktuarialnej zaczerpnął moralna do bodaj 55% przecen oraz w toku minionych 12 miesięcy nie był sprawcą żadnej strat. Należałoby uwydatnić, iż w Proamie nie potężna kupić też aC, zaś jedynie w pakiecie OC oraz Autocasco.

Do zakupu Autocasco OC Proama
zachęca poprzez transfer zniżek z OC na Autocasco także wszechstronnym rozmiarem umowy:

– W Proama polisę AC upitraszone jest w modelu all-risk, co świadczy, że gardą ogarnięte są psot, będące pokłosiem wszelkich zdarzeń stochastycznych nawet tych, jakich nie udało się najpierw sformułować definicję. Z racji temu jegomość przyjmuje ogromny niwa zabezpieczenia, nawet w przypadku napłynięcia kondycji, jakie trudno założyć. Wyjątkiem są sprawienia opisane w komputu zgaszeń – mówi Krzysztof Wanatowicz, Szef Owoców Ubezpieczeniowych w Proama.

Proama służy dodatkowo, że popyt asekurowaniem AC rozwija się na damy także mężczyzn po prosto. AC o 40% częściej aniżeli inne wspólnot profesjonalne, zdobywa personel zarządzająca. Ubezpieczenie AC cieszy się tak jak sporą glorią między pracowników działów skarbowych, produktowych i IT. O nieomalże 10% częściej niż w pozostających gromadach leciwych, AC selekcjonują kierowcy w wieku 30-45 lat.

Na ubezpieczenie auta w Proamie determinują się więc osoby dorosłe, z stabilizowaną pozycją żywotną, jeżdżące pewnie tudzież spontaniczne tego, że ubezpieczający zaoferuje im tanią polisę. Z drugiej strony – owo Proama decyduje się, tak aby tylko takich osobników zdobywać – bezpiecznych, jacy nie będą wyzwalać wspierających sumptów skontaminowanych z tokiem kasacji strat tudzież odszkodowaniami, oraz popiera ich w wyprostowany Ubezpieczenie OC
postępowanie – 70% bonifikatą bonus-malus